Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Potlood |
Stijl | Street Art |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 44 x 34 cm (h x b) |
Incl. lijst | 53 x 67 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Lot van 3 werken Albert goethals. 1 vertikaal werk 1 horizontaal werk 1 klein horizontaal werk | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.