Knabstrup Keramik - Wandbordje Kobenhavn= Kopenhagen
Anke Peddemors - 12 tekeningen kleur 10x13 cm wc
Antiquarisch boek - Hollands Roem in Kunsten en Wetenschappen
Anke Peddemors - Flamencodans 50x70cm
Type kunstwerk | 3D Multiples & Objecten |
Jaartal | 1910 |
Techniek | Overig |
Afmetingen | 26 x 23 x 1 cm (h x b x d) |
Gewicht | 520 gram |
Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Deze litho is ruim 100 jaar geleden ingelijst en heeft alleen lichte gebruiksporen aan de lijst. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Garderen, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.