Een mooie zeefdruk in verscheidene kleuren door Alexander Segboer. De zeefdruk is gesigneerd, gedateerd 1984 en genummerd 6/25 in potlood. Het werk is gedrukt op Steinbach papier en voorzien van droogstempel Frans Masereel centrum.
De zeefdruk toont een modern stilleven. Op de zeefdruk is een groen-witte doek met franjes te zien die over een rots hangt. Ookal kan men de diepte van de klif niet inschatten, het geeft het gevoel dat de doek hoog hangt. De wind die beweging brengt in de groene doek zorgt voor beweging maar ook een zekere gelatenheid in het werk. Het geheel is gedrukt op een blauw-witte achtergrond.
Het werk heeft een heel weinig foxing.
Afmetingen blad: 72,8 x 54,8cm
Afmetingen druk: 45,1 x 35,1cm