Adam Jablonski - Presse-papier "Tear" - Sommerso en Bullicante. 20ste eeuw
Ton Schulten - hardcover boek & zeer grote kalender (64x48 cm)
Karel Martin Claessens - Oud Noordkasteel
Jan Cremer - Ingelijste zeefdruk: Dutch glory - 1977
Type kunstwerk | Schilderij |
Kunstenaar: Anneke Brinkhorst-Wiggers de Vries
Techniek: olieverf op doek
Titel: 1968 Tintoretto
Jaar: 1968
Afmetingen:
- werk: 40 x 50 cm.
Ingelijst: nee
Gesigneerd: Nee. Werk komt uit een collectie waarvan enkele doeken gesigneerd zijn en bij enkele doeken staat haar naam achterop het frame. Dit werk is ongesigneerd
Conditie: In zeer goede conditie.
Verzendkosten €10,-. Afhalen in Alkmaar is ook mogelijk.
De verkoper heeft zijn best gedaan een waarheidsgetrouwe weergave van de kunstwerken te maken. Kleuren kunnen iets afwijken van de werkelijkheid.
Typefouten voorbehouden.
Verkoper accepteert betalingen via PayPal of met Bitcoins.