Anneke Brinkhorst-Wiggers - Anneke Brinkhorst: olieverf op doek. 1968 Tintoretto - Verkocht

Anneke Brinkhorst: olieverf op doek. 1968 Tintoretto kopen? Bied vanaf 65!

Anneke Brinkhorst: olieverf op doek. 1968 Tintoretto kopen? Bied vanaf 65!Anneke Brinkhorst: olieverf op doek. 1968 Tintoretto kopen? Bied vanaf 65!Anneke Brinkhorst: olieverf op doek. 1968 Tintoretto kopen? Bied vanaf 65!Anneke Brinkhorst: olieverf op doek. 1968 Tintoretto kopen? Bied vanaf 65!Anneke Brinkhorst: olieverf op doek. 1968 Tintoretto kopen? Bied vanaf 65!
  • Anneke Brinkhorst-Wiggers (1928)
Type kunstwerk Schilderij

Kunstenaar: Anneke Brinkhorst-Wiggers de Vries
Techniek: olieverf op doek

Titel: 1968 Tintoretto

Jaar: 1968

Afmetingen:

- werk: 40 x 50 cm.

Ingelijst: nee

Gesigneerd: Nee. Werk komt uit een collectie waarvan enkele doeken gesigneerd zijn en bij enkele doeken staat haar naam achterop het frame. Dit werk is ongesigneerd

Conditie: In zeer goede conditie.

Verzendkosten €10,-. Afhalen in Alkmaar is ook mogelijk.

De verkoper heeft zijn best gedaan een waarheidsgetrouwe weergave van de kunstwerken te maken. Kleuren kunnen iets afwijken van de werkelijkheid.

Typefouten voorbehouden.

Verkoper accepteert betalingen via PayPal of met Bitcoins.