Anneke van Brussel - Anneke van Brussel - Aquarel - ‘Stilleven met vogeleieren, schelpen en veren’ - Verkocht

Anneke van Brussel - Aquarel - ‘Stilleven met vogeleieren, schelpen en veren’ kopen? Bied vanaf 350!
Tekening / Aquarel

Anneke van Brussel - Aquarel - ‘Stilleven met vogeleieren, schelpen en veren’ kopen? Bied vanaf 350!Anneke van Brussel - Aquarel - ‘Stilleven met vogeleieren, schelpen en veren’ kopen? Bied vanaf 350!Anneke van Brussel - Aquarel - ‘Stilleven met vogeleieren, schelpen en veren’ kopen? Bied vanaf 350!Anneke van Brussel - Aquarel - ‘Stilleven met vogeleieren, schelpen en veren’ kopen? Bied vanaf 350!
  • Anneke van Brussel (1949)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel

Prachtig stilleven van Anneke van Brussel in haar welgekende stijl.

Techniek: Aquarel, eventueel in de donkere delen met olieverf opgehoogd. Vanwege het gebruik van olieverf op papier werd het blad eerst geïmpregneerd. Ook is het door een etspers gehaald met een afgeslagen inktplaat. Vandaar de preeg en de vlekken van de resterende inkt.
Afmeting blad: 37,5cm x 30cm.
Afmeting lijst: 52cm x 43cm.
Jaartal: 1985.
Gesigneerd en gedateerd: middenboven.
Conditie: in perfecte staat.
Stijlvol ingekaderd. Linnen passé-partout met goedkleurige bies.

Wordt, in de mate van het mogelijke en na afspraak, persoonlijk bezorgd in Nederland en België.
Wordt niet verstuurd naar andere landen.

Voor meer impressies over Anneke van Brussels werk en prijzenindicatie raadpleeg je best www.lievehemel.nl.