Wolf Bauer - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Abstracte Composities
53 - Een paar 18 karaats geelgouden holle oorringen
41 - 18 karaats witgouden zeepaard hanger met ca 0.10 crt diamant
Karel Kok - Ned Hervormde Kerk
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1994 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 23 x 36 cm (h x b) |
Incl. lijst | 40 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
De werken zijn in een goede mooie staat | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 10 kg.