Ansel Adams - The Tetons and the Snake River

Ansel Adams - The Tetons and the Snake River kopen? Bied vanaf 295!
Ansel Adams - The Tetons and the Snake River kopen? Bied vanaf 295!Ansel Adams - The Tetons and the Snake River kopen? Bied vanaf 295!Ansel Adams - The Tetons and the Snake River kopen? Bied vanaf 295!Ansel Adams - The Tetons and the Snake River kopen? Bied vanaf 295!Ansel Adams - The Tetons and the Snake River kopen? Bied vanaf 295!Ansel Adams - The Tetons and the Snake River kopen? Bied vanaf 295!Ansel Adams - The Tetons and the Snake River kopen? Bied vanaf 295!Ansel Adams - The Tetons and the Snake River kopen? Bied vanaf 295!Ansel Adams - The Tetons and the Snake River kopen? Bied vanaf 295!Ansel Adams - The Tetons and the Snake River kopen? Bied vanaf 295!
  • Ansel Adams (1902-1984)
Type kunstwerk Fotografie
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 24 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Oplage 7
Bekende foto door Ansel Adams: "The Tetons and the Snake River", genomen in 1936. Het betreft een originele zilver gelatine print, in een genummerde oplage van 7 stuks uit 1999 in groot formaat. De print is in mooie staat, ze is nooit opgehangen of ingekaderd.
Details:
  • Zilver gelatine print op bariet papier (Fiber Based, double weight 280g)
  • Afmeting papier: 12" x 10"
  • Manuele afdruk
  • Inclusief certificaat met herkomst, nummer en echtheids sticker.
  • Achterzijde: overeenkomstige echtheids sticker, nummer en stempel met editie nummer
  • Herkomst negatief: National Archives nummer 79-AAG-1, volledig negatief (uncropped)
Wordt aangetekend en verzekerd verzonden in een stevige verpakking.
Binnen België € 9,00

Ansel Adams (1902-1984)

Amerikaans Amerikaans

Geplaatst door  foto-art
Lid sinds 2018
2 verkochte items
Alle items (0)
30 cm
24 cm