Anton Corbijn - Lance Armstrong 2004 origineel 1/1
Gelatine zilverprint
Dubbel hand gesigneerd, getiteld en beschreven in potlood
Zowel op de passe-partout,
Als op de achterkant (zichtbaar door plexiglas achterkant)
Werk is professioneel fraai ingelijst - zie svp detail foto’s -
Zwevend in een verhoogd (zuurvrij) passe-partout,
Op maat gemaakt
Handgemaakte zwart houten lijst
voorzien PLEXIGLAS® Optical HC (kras en uv-werend)
Lijst ca. 64 x 64 cm
Werk is in zeer goede staat.
De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd.
Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
NOTA BENE :
Levertijd 2-4 weken
Kosten verzenden inclusief zorgvuldige Verpakking en Verzekering
Benelux & Duitsland € 75
Europese Unie € 100