Ets met kleur van Anton Heyboer (1924 - 2005). De ets op dun van Gelder komt uit de Jaren 60 en heeft als titel en onderwerp: "Parapsychologie". De Ets met "eigen druk" is 2 x gesigneerd met een stokje of rietje en heeft gulden afdrukken. Formaat is 65 x 99 cm. Dit werk is vermeld en staat afgebeeld in het boek "Het Systeem" van Anton Heyboer met grafiek uit de jaren 60. Het werk is hier gecombineerd met een ander werk en staat afgebeeld op pagina 29. Het bovenste deel. Het werk is door een professionele papier restaurateur behandeld. Het werk was vergeeld en had vlekken door waterschade. Daar is niets meer van te zien. U krijgt het boekje erbij! Wordt aangetekend in een stevige koker verzonden.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 10,50
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00
Extra