Dit item is niet beschikbaar
Albert Temming - Karrespoor naar boerderij
Anton Heyboer - Wijze man - Ets op van Gelder papier met olieverf uit de tube - 3 x gesigneerd
Jean Mascii - Le Pont de la rivière Kwaï Réf
Rik Poot - Kind en paard VI - 1983 - zeldzaam