Wouter Johan van Smorenburg - 3 schilderijen (ca 1900) waarvan 2x onbekend
Theo Blankestijn - De wilg in het hoge gras
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1996 |
Techniek | Zeefdruk |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 57 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 90 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 2 kg.