14k rood gouden ring bezet met roos diamant 0.20 ct - rm 19.75
Rainer Fetting - "The Kiss" editie van 100 - genummerd
Luc Van Malderen - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1987 |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 28.5 x 21 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |