Armand Bouten - De Wallen - 1950 - Verkocht

Armand Bouten - De Wallen - 1950 kopen? Bied vanaf 80!
Tekening / Aquarel

Armand Bouten - De Wallen - 1950 kopen? Bied vanaf 80!Armand Bouten - De Wallen - 1950 kopen? Bied vanaf 80!Armand Bouten - De Wallen - 1950 kopen? Bied vanaf 80!Armand Bouten - De Wallen - 1950 kopen? Bied vanaf 80!Armand Bouten - De Wallen - 1950 kopen? Bied vanaf 80!Armand Bouten - De Wallen - 1950 kopen? Bied vanaf 80!
  • Armand Bouten (1893-1965)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1950
Techniek Aquarel
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Naakt
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 19 x 12 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Armand Bouten was een zeer veelzijdig kunstenaar die vooral bekend stond om zijn straatscènes en naaktfiguren. Hij was tevens beeldhouwer, tekenaar en meubelontwerper. Bouten heeft onder andere in Amsterdam, Parijs en Venetië gewoond. In Amsterdam verbleef hij regelmatig op De Wallen waar hij in 1950 deze aquarel maakte en voorzag van zijn studio stempel. Vanaf begin jaren twintig voorzag Bouten zijn werk niet meer van datum, titel of signatuur.

Bouten werd postuum geëerd met een overzichtstentoonstelling in het Groninger Museum; “Kunst maakt zichzelf, Een diepgeworteld expressionisme” (november 2008-maart 2009).
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Armand Bouten (1893-1965)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  VBTj
Lid sinds 2020
16 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
12 cm
19 cm