32 - Een paar 14 karaats geelgouden holle oorringen versierd met steek gravuren
Mark Verdoes - Giclée, De brug - Ingelijst
Richard Principal Leitch - st Catharijnekerk Brielle
30 - 18 karaats geelgouden gesp ring
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1983 |
Techniek | Ets |
Stijl | Surrealistisch |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 20 x 16 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Berg, België | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.