Imanol Marrodán - "Zeg me dat je op mij wacht" (serie Coded Paintings) Lackmalerei auf Aluminium
Faience Hubert Bequet - Grote soepterrine met onderschotel
Carl Timner - Vrouwelijke halfnaakt aan de zijkant
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1993 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Hardboard |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 22 x 29 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Heeft sinds 1993 aan de muur gehangen. | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bunschoten-spakenburg, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.