Grote litho van Auke de Vries, het ontwerp voor het bekende 'Maasbeeld' in Rotterdam. Jaar: 1982. Formaat H100 x B70cm, litho op dik papier, genummerd 28/100 (kan afwijken i.v.m. het in bezit hebben van meerdere exemplaren) , en gesigneerd. De litho is nooit ingelijst. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Omdat het werk plat verzonden moet worden, i.v.m. de dikte van het papier, zijn de verzendkosten iets hoger dan normaal.
Verzenden: we verzenden op dinsdag - en donderdag.