Banksy - Twee fraai ingelijste werken : CD The Fallout + GRAFFITI AREA sticker 016/BNK/5Y - Verkocht

Banksy - Twee fraai ingelijste werken : CD The Fallout + GRAFFITI AREA sticker 016/BNK/5Y kopen? Bied vanaf 10!
Vinyl

Banksy - Twee fraai ingelijste werken : CD The Fallout + GRAFFITI AREA sticker 016/BNK/5Y kopen? Bied vanaf 10!Banksy - Twee fraai ingelijste werken : CD The Fallout + GRAFFITI AREA sticker 016/BNK/5Y kopen? Bied vanaf 10!Banksy - Twee fraai ingelijste werken : CD The Fallout + GRAFFITI AREA sticker 016/BNK/5Y kopen? Bied vanaf 10!Banksy - Twee fraai ingelijste werken : CD The Fallout + GRAFFITI AREA sticker 016/BNK/5Y kopen? Bied vanaf 10!
  • Banksy (1974)
Type kunstwerk Vinyl
Jaartal 2004
Type Overig
Stijl Punk/Ska
Set van 2 ingelijste werken : CD "The FALLOUT” + GRAFFITI- sticker 016/BNK/5Y

CD  :  The Fallout - What is past is Prologue
Cover Design Banksy
Afgebeeld op de voorkant cover is "Smiling Copper" van Banksy
Label : Longshot Music - LSCD30
Uitgebracht in 2004

De CD is professioneel fraai ingelijst
in een op maat gemaakt dubbel (zuurvrij) passe-partout
In exclusieve wit houten lijst , handgemaakt in Nederland
voorzien PLEXIGLAS® Optical HC (kras en uv-werend)
Maat : 44 x 34 x 4 cm

PLUS :

Banksy GRAFFITI - 016/BNK/5Y Sticker --- AUTHORISED GRAFFITI AREA ---
Zeldzame Banksy-sticker welke doet denken aan een Brits verkeersbord.

Text onderin :
“BY ORDER NATIONAL HIGHWAYS AGENCY
APPLIES TO STICKERED SURFACES ONLY
EU DIRECTIVE/016/BNK/5Y”

Uitgebracht ca 2004 door Pictures On Walls (POW).
Gedrukt op Starliner papier,
Met Fasson-Crack Back
Sticker is nog in tact
Let op : achterkant van de sticker (met deze info) zichtbaar door venster

De sticker is professioneel fraai ingelijst
Zwevend in een op maat gemaakt dubbel (zuurvrij) passe-partout
In exclusieve wit houten lijst / handgemaakt in Nederland
Maat lijst : 44 x 34 x 4 cm

Werken zijn in goede conditie
Conditie van Cover & CD : NEAR MINT / M-
De beoordeling van records gebeurt op basis van de toestand vinyl - niet op de cover.
Bij het uitnemen uit de lijst/passe-partout kunnen er beschadigingen op de achterkant ontstaan
Zowel CD als sticker zijn gebruikt voor tentoonstellingen doeleinden

Foto's maken deel uit van conditiebeschrijving

De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

NOTA BENE :
Levertijd 2-4 weken
Kosten verzenden inclusief zorgvuldige Verpakking en Verzekering
ConditieNieuwstaat (M-/NM)
Werken zijn in goede conditie

NOTA BENE :
Levertijd 2-4 weken
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 50,00