Banksy - Twee ingelijste werken : Record Danger Mouse + V.I.P. AREA- sticker 019/BNK/5Y

Banksy - Twee ingelijste werken : Record Danger Mouse + V.I.P. AREA- sticker 019/BNK/5Y kopen? Bied vanaf 10!
Banksy - Twee ingelijste werken : Record Danger Mouse + V.I.P. AREA- sticker 019/BNK/5Y kopen? Bied vanaf 10!Banksy - Twee ingelijste werken : Record Danger Mouse + V.I.P. AREA- sticker 019/BNK/5Y kopen? Bied vanaf 10!Banksy - Twee ingelijste werken : Record Danger Mouse + V.I.P. AREA- sticker 019/BNK/5Y kopen? Bied vanaf 10!Banksy - Twee ingelijste werken : Record Danger Mouse + V.I.P. AREA- sticker 019/BNK/5Y kopen? Bied vanaf 10!
  • Banksy (1974)
Type kunstwerk Vinyl
Jaartal 2023
Type Overig
Stijl Rock & Pop
Dit werk is onderdeel van de Street Art, Pop Art & Pop Culture Special special.
Set van 2 ingelijste werken : Record DANGER MOUSE + V.I.P. AREA - sticker 019/BNK/5Y

Ingelijste Record : Danger Mouse - From Man To Mouse
Cover Design Banksy
Limited Edition met 2x Gouden Vinyl !!
Not On Label (Danger Mouse) - DMZ002

De record is fraai ingelijst
in een op maat gemaakt (zuurvrij) passe-partout
In wit houten lijst voorzien PLEXIGLAS® Optical HC (kras en uv-werend)
Maat : 54 x 74 cm

PLUS :

Banksy sticker 019/BNK/5Y --- V.I.P. AREA ---
Zeldzame Banksy-sticker
Uitgebracht ca. 2004 door Pictures On Walls (POW).
Gedrukt op Starliner papier,
Met Fasson-Crack Back
Sticker is nog in tact
Let op : achterkant van de sticker (met deze info) zichtbaar door venster

De sticker is professioneel fraai ingelijst

Zwevend in een op maat gemaakt dubbel (zuurvrij) passe-partout
In exclusieve wit houten lijst / handgemaakt in Nederland
voorzien PLEXIGLAS® Optical HC (kras en uv-werend)
Maat lijst : 44 x 34 x 4 cm

Werken zijn in goede conditie
Conditie van record : NEAR MINT / M-
De beoordeling van records gebeurt op basis van de toestand vinyl - niet op de cover.
Bij het uitnemen uit de lijst/passe-partout kunnen er beschadigingen op de achterkant ontstaan

Zowel record als sticker zijn gebruikt voor tentoonstellingen doeleinden

Foto's maken deel uit van conditiebeschrijving

De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

NOTA BENE :
Levertijd 2-4 weken
Kosten verzenden inclusief zorgvuldige Verpakking en Verzekering
ConditieNieuwstaat (M-/NM)
Werken zijn in goede conditie

NOTA BENE :
Levertijd 2-4 weken
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 50,00