Herman Brood - 4 boeken: Souvenirs 1e druk/Wild Romance de film/Broodje gezond en halfom
Cecile de Bruijn - Zonder titel
Type kunstwerk | Fotografie |
Jaartal | 2015 |
Techniek | Digitale Print |
Ingelijst | Dibond |
Afmetingen | 60 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||||
Goede staat. Boorden gebruind. | |||||||||||||
Transport | |||||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Brasschaat, België | ||||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Garantie | |||||||||||||