Ko Oosterkerk - Croix, ets (mooi ingelijst)
Hans Köhler - Computer Art, zeefdruk
Jean-Jacques Bauweraerts - Geometrisch abstract, gemengde techniek op paneel (mooi ingelijst, groot)
Jean Tinguely - Meta, complete uitgave incl. gesigneerde tekening en vinyl single
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1990 |
Techniek | Olieverf |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 86 x 56 cm (h x b) |
Incl. lijst | 105 x 75 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Werk op papier, ingelijst met passepartout, nooit in uitleen e.d. geweest. Certificaat wordt meegeleverd! Wordt in bezorgd per koerier. Afhankelijk van afstand zijn er kosten aan verbonden. Indien gekozen wordt zonder lijst is vervoer met Post.nl mogelijk | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 's-hertogenbosch, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter