Bob ten Hoope - Naakt. Liggende vrouw. Annette.

Bob ten Hoope - Naakt. Liggende vrouw. Annette. kopen? Bied vanaf 150!
Bob ten Hoope - Naakt. Liggende vrouw. Annette. kopen? Bied vanaf 150!Bob ten Hoope - Naakt. Liggende vrouw. Annette. kopen? Bied vanaf 150!Bob ten Hoope - Naakt. Liggende vrouw. Annette. kopen? Bied vanaf 150!Bob ten Hoope - Naakt. Liggende vrouw. Annette. kopen? Bied vanaf 150!Bob ten Hoope - Naakt. Liggende vrouw. Annette. kopen? Bied vanaf 150!Bob ten Hoope - Naakt. Liggende vrouw. Annette. kopen? Bied vanaf 150!Bob ten Hoope - Naakt. Liggende vrouw. Annette. kopen? Bied vanaf 150!Bob ten Hoope - Naakt. Liggende vrouw. Annette. kopen? Bied vanaf 150!
  • Bob ten Hoope (1920-2014)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1988
Techniek Gemengde Techniek
Drager Karton
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 63 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Fris groot werk.
Papier opgeplakt op karton.
Goede kunstenaar.
Algemeen goede staat.
Gesigneerd en gedateerd.
Karton 63x83cm
Zie foto's voor eigen oordeel kwaliteit

Zie foto's en omschrijving voor eigen oordeel kwaliteit.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25