Bob van Blommestein - Ingelijste aquarel , Tronie met pepers – 1996 – Lijst, 56 x 48 cm - Verkocht

Bob van Blommestein - Ingelijste aquarel , Tronie met pepers – 1996 – Lijst, 56 x 48 cm kopen? Bied vanaf 50!
Tekening / Aquarel

Bob van Blommestein - Ingelijste aquarel , Tronie met pepers – 1996 – Lijst, 56 x 48 cm kopen? Bied vanaf 50!Bob van Blommestein - Ingelijste aquarel , Tronie met pepers – 1996 – Lijst, 56 x 48 cm kopen? Bied vanaf 50!Bob van Blommestein - Ingelijste aquarel , Tronie met pepers – 1996 – Lijst, 56 x 48 cm kopen? Bied vanaf 50!Bob van Blommestein - Ingelijste aquarel , Tronie met pepers – 1996 – Lijst, 56 x 48 cm kopen? Bied vanaf 50!Bob van Blommestein - Ingelijste aquarel , Tronie met pepers – 1996 – Lijst, 56 x 48 cm kopen? Bied vanaf 50!Bob van Blommestein - Ingelijste aquarel , Tronie met pepers – 1996 – Lijst, 56 x 48 cm kopen? Bied vanaf 50!Bob van Blommestein - Ingelijste aquarel , Tronie met pepers – 1996 – Lijst, 56 x 48 cm kopen? Bied vanaf 50!Bob van Blommestein - Ingelijste aquarel , Tronie met pepers – 1996 – Lijst, 56 x 48 cm kopen? Bied vanaf 50!Bob van Blommestein - Ingelijste aquarel , Tronie met pepers – 1996 – Lijst, 56 x 48 cm kopen? Bied vanaf 50!Bob van Blommestein - Ingelijste aquarel , Tronie met pepers – 1996 – Lijst, 56 x 48 cm kopen? Bied vanaf 50!Bob van Blommestein - Ingelijste aquarel , Tronie met pepers – 1996 – Lijst, 56 x 48 cm kopen? Bied vanaf 50!Bob van Blommestein - Ingelijste aquarel , Tronie met pepers – 1996 – Lijst, 56 x 48 cm kopen? Bied vanaf 50!Bob van Blommestein - Ingelijste aquarel , Tronie met pepers – 1996 – Lijst, 56 x 48 cm kopen? Bied vanaf 50!Bob van Blommestein - Ingelijste aquarel , Tronie met pepers – 1996 – Lijst, 56 x 48 cm kopen? Bied vanaf 50!Bob van Blommestein - Ingelijste aquarel , Tronie met pepers – 1996 – Lijst, 56 x 48 cm kopen? Bied vanaf 50!Bob van Blommestein - Ingelijste aquarel , Tronie met pepers – 1996 – Lijst, 56 x 48 cm kopen? Bied vanaf 50!
  • Bob van Blommestein (1943-2018)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1996
Techniek Aquarel
Stijl Modern
Onderwerp Portret
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 37 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst 56 x 48.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
  • Een ingelijste aquarel uit 1996 van de Nederlandse kunstenaar Bob Blommestein (1943-2018).
    -Gesigneerd rechtsonder met de initialen van de kunstenaar ‘BvB’ . Op de achterkant van de lijst staan de titel en jaartal van het werk geschreven en de naam en adresgegevens van de kunstenaar.
    -Afmetingen: Lijst, 56 x 48½ x 1 cm. Beeld, 37 x 30 cm.
    -Herkomst: Uit een inboedel.
    -Conditie: De aquarel is in zeer goede staat. Het passe-partout heeft rechtsboven lichte vlekjes.
    Zie ook de foto’s.
    Kan zo aan de muur.

    Informatie over de kunstenaar:
    Jan Hendrik Christiaan (‘Bob’) van Blommestein (Den Haag, 24 juli 1943 – Amsterdam, 6 juli 2018) was een Nederlands aquarellist, graficus, illustrator en schilder.
    -Opleiding: Hij volgde zijn opleiding aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag en de Gerrit Rietveld Academie in Amsterdam.
    -Stijl: (Magisch) Realisme.
    Bob van Blommestein werd bekend om zijn boekomslagen, illustraties en stillevens. Hij verzorgde het merendeel van de omslagen voor de Bruna Fantasy & Horror-reeks (FeH). Daarnaast was hij 40 jaar docent tekenen, beeldende vorming en kunstgeschiedenis aan het Barlaeus Gymnasium te Amsterdam en gastdocent aan de KABK te Den Haag.
    Aanvankelijk schilderde Bob van Blommestein vooral olieverfportretten op hout. Later koos hij voor het magisch realisme, zij het dat hij daarbij een geheel eigen stijl ontwikkelde. Vanaf 1972 exposeerde hij onder meer in galeries, kunsthandels en op beurzen, zoals de PAN in Amsterdam.
    Vanaf 1992 legde hij zich toe op aquarelleren. Opvallend was de grote precisie waarmee hij zeedieren en andere natuurproducten schilderde en het gebruik van clair-obscur - het aanzetten van de contrasten tussen licht en donker.
    In 2010 verscheen een overzichtsuitgave van zijn aquarellen met de titel Natura Morta Mobile.

    Afhandeling: Let op a.u.b.:
    -Het ingelijste werk kan afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze sterke voorkeur i.v.m. de kwetsbaarheid van de glasplaat.
    -Het ingelijste werk kan binnen Nederland verzonden worden via PostNL.
    -Het ingelijste werk kan naar België, Duitsland en Frankrijk verzonden worden via GLS.

    Verzendkosten:
    -Binnen Nederland: 15,00 euro.
    -Naar België, Duitsland, Frankrijk: 20,00 euro.

    Vragen? Klik op ‘Vraag de verkoper’.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00

Bob van Blommestein (1943-2018)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3247 verkochte items
Alle items (23)
48.5 cm
56 cm
30 cm
37 cm