Rick Theunissen - Landschap boerderij
Joan Miro - 3 boeken (4.5 kg) waarvan 1x met lithografisch omslag
Isaac Tirion - Breda Oude Gravure Plattegrond Kaart 1740
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 2013 |
Techniek | Varia |
Afmetingen | 59 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.