Patty Harpenau - 2x de internationale bestseller'The Life Codes' in ned.+engels +extra boek
Jan Montyn - Mekong III - aquatint ets - ingelijst
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 1950 t/m 1979 |
Afmetingen | 25 x 10 cm (h x b) |
Gemerkt | Ongemerkt |
Mooie set Pop Art Swirl Vazen van Carlo Moretti, jaren 70.
Deze mooie set (wit met bruin) opaline-vazen komen uit Florence.
Materiaal: Handgeblazen Murano-glas.
In perfecte staat.
Afmetingen: H 25 cm, Ø 10 cm.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.