14k geel gouden oorhangers bezet met roos diamanten tot. 0.50ct – G/H – SI
Hans Hartung - "Farandole" 1971 - Lithografie (groot formaat)
14k geel gouden rozet ring met briljant geslepen diamanten - rm 17
Joan Gardy Artigas - Les Inséparables
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2006 |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 64 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 99 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.