Herman Brood - Torso blue, zeefdruk (mooi ingelijst, groot!)
Armando - Das Rad, litho (in originele map)
Ids Wiersma - Kerk te Blija, ets (1931)
Klaas Gubbels - Zeefdruk: Stilleven - 1999
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1991 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 118 x 83 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 91/150 |
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Muiden, Nederland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 2 kg.
Garantie | |||||