Charles Graffart ets, met de naam linksonder Nocturne (Nachtelijk). Voorstellende een nachtelijk landschap met slapende vogels op een boom. Rechts onder gesigneerd Graffart.
Charles Graffart was een veelzijdig Belgische kunstenaar, geboren in 1893 en overleden in 1967.
Hij wordt erg gewaardeerd voor zijn zeer gevarieerd artistiek werk bestaande uit schilderijen, prenten, tekeningen, aquarellen, etsen en zijn glas en kristal sculpturen.
Hij werkte samen met Val-Saint-Lambert vanaf 1930. Hij lanceerde toen meerdere prachtige ontwerpen van glas en kristal onder de naam Luxval Val Saint Lambert.
Het schilderij wordt goed verpakt en aangetekend verzonden.