Christo - Christo & Jeanne Claude ‘Over The River' – 2 Artcards, 1 gesigneerd

Christo - Christo & Jeanne Claude ‘Over The River' – 2 Artcards, 1 gesigneerd kopen? Bied vanaf 365!
Christo - Christo & Jeanne Claude ‘Over The River' – 2 Artcards, 1 gesigneerd kopen? Bied vanaf 365!Christo - Christo & Jeanne Claude ‘Over The River' – 2 Artcards, 1 gesigneerd kopen? Bied vanaf 365!Christo - Christo & Jeanne Claude ‘Over The River' – 2 Artcards, 1 gesigneerd kopen? Bied vanaf 365!Christo - Christo & Jeanne Claude ‘Over The River' – 2 Artcards, 1 gesigneerd kopen? Bied vanaf 365!Christo - Christo & Jeanne Claude ‘Over The River' – 2 Artcards, 1 gesigneerd kopen? Bied vanaf 365!
  • Christo (1935-2020)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2000
Techniek Litho
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 16 x 26 cm (h x b)
Incl. lijst 21 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
2 artcards ‘Over the river’ waarvan 1 handgesigneerd door Christo.
Het project: ‘Over the River’, project for the Arkansas River, State of Colorado.
Gesigneerde artcard: © Christo 1993 - Photo: Simon Chaput. – Uitgave Schumacher
2de artcard: © Christo 2000 - Photo: Wolfgang Volz – Uitgave 2005 Taschen
Professioneel ingelijst in zwarte lijst met passe-partout en echt glas; achteraan voorzien van een zaagtandhanger om aan de muur te bevestigen.
Afmetingen lijst: 21 x 31 cm (8,3” x 12,2") (H x B).
De lijst is achteraan afgetapet met zuurvrije zwarte tape.

In 1996 beslisten Christo en Jeanne-Claude dat de Arkansas River – meer specifiek het deel van deze rivier tussen Salida en Cañon City, op de oostelijke flank van de Rocky Mountains, waar de oevers hoog genoeg zijn – de perfecte plek zou zijn voor ‘Over The River’. Over een afstand van 11 kilometer zou de rivier overspannen worden met transparante stoffen panelen, die horizontaal, en 7 meter boven het waterniveau vastgemaakt zouden worden aan stalen kabels verankerd in de oever. Het kunstwerk zou slechts twee weken te bezichtigen zijn, gedurende de zomer, en het zou 27 maanden duren om het te realiseren en nog eens 3 maanden om de constructie weer af te breken. Dit tijdelijk en vergankelijk aspect is karakteristiek voor het oeuvre van Christo en voor land art, de kunstbeweging waarbij kunstenaars in en met het landschap werken.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen België € 18,50
Naar Nederland € 25,50
Naar Duitsland € 25,50
Europese Unie € 36,50
Wereldwijd € 110,50

Christo (1935-2020)

Bulgaar Bulgaar Amerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (13)

Geplaatst door  CuRio
Lid sinds 2021
52 verkochte items
Alle items (5)
31 cm
21 cm
26 cm
16 cm