Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, gesigneerd
Willem Paerels - Stedelijk landschap
Han van Hagen - Imbos (Nationaal Park Veluwezoom) - ets 1989
Corneille - Ouverture sur L’ete
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 2005 |
Techniek | Offset |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 46.4 x 46.4 cm (h x b) |
Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
Conditie | |||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||
Transport | |||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||