Chriz van Jaarsveld - Profundus 2005

Chriz van Jaarsveld - Profundus 2005 kopen? Bied vanaf 10!
Chriz van Jaarsveld - Profundus 2005 kopen? Bied vanaf 10!Chriz van Jaarsveld - Profundus 2005 kopen? Bied vanaf 10!Chriz van Jaarsveld - Profundus 2005 kopen? Bied vanaf 10!Chriz van Jaarsveld - Profundus 2005 kopen? Bied vanaf 10!Chriz van Jaarsveld - Profundus 2005 kopen? Bied vanaf 10!Chriz van Jaarsveld - Profundus 2005 kopen? Bied vanaf 10!Chriz van Jaarsveld - Profundus 2005 kopen? Bied vanaf 10!Chriz van Jaarsveld - Profundus 2005 kopen? Bied vanaf 10!Chriz van Jaarsveld - Profundus 2005 kopen? Bied vanaf 10!
  • Chriz van Jaarsveld (1957)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2005
Techniek Acryl
Onderwerp Portret
Ingelijst Op Spieraam
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Een acrylverfschilderij van Profundus, het samenwerkingsverband tussen Chriz (1957) en Saskya (1962) van Jaarsveld, broer en zus. Gesigneerd en gedateerd op de achterkant van het doek. Profundus is een uniek samenwerkingsverband tussen Chriz en Saskya van Jaarsveld. Elk schilderij wordt gezamenlijk tot stand gebracht en gepresenteerd onder de noemer Profundus. Het werk geeft een interessante combinatie van beide karakters en stijlen te zien, waarbij de ruige abstractie opvalt.
Minimale gebruikssporen.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Valkenburg aan de geul, Nederland
Binnen Nederland € 8,00
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Chriz van Jaarsveld (1957)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Valk1954
Lid sinds 2019
2 verkochte items
Alle items (0)
40 cm
50 cm