Andrej Jakab - Driehoekig object van glas, Nautilus
Brons - Bronzen beeld van koppel met hoeden
Heinz Henges - Beeld van zandsteen: "Twee gezichten"
Klaas Gubbels - ijzeren beeld - 2021
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 26 x 32 cm (h x b) |
Incl. lijst | 39 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Werk en lijst in prima conditie, alleen de passe partout heeft rechtsboven lichte waterschade. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gouda, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.