2 Bronzen beeldjes van de Nederlandse kunstenares Corry Ammerlaan (1947), getiteld “Binkie” & “Sophietje”.
Met de verkoop van de beeldjes werden in de jaren ‘90 noodzakelijke voorzieningen gerealiseerd voor het Sophia Kinderziekenhuis te Rotterdam. Sophietje staat nog symbool voor het Sophia Kinderziekenhuis.
Het beeldje “Binkie” is gesigneerd met het monogram: ‘CAN’.
-Afmetingen:
*Binkie, 11 x 4,5 x 3 cm. Gewicht, 266 gram.
*Sophietje, 13 x 4,5 x 4 cm. Gewicht, 489 gram.
-Herkomst: Uit een inboedel.
-Conditie: In zeer goede staat.
Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.