Curt Schlevogt - Paté de verre

Curt Schlevogt - Paté de verre kopen? Bied vanaf 99!
Curt Schlevogt - Paté de verre kopen? Bied vanaf 99!Curt Schlevogt - Paté de verre kopen? Bied vanaf 99!Curt Schlevogt - Paté de verre kopen? Bied vanaf 99!
  • Curt Schlevogt (1869-1959)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Jaartal 1930
Stijl Art Deco
Afmetingen 30 x 20 x 20 cm (h x b x d)
Gewicht 2200 gram
Gemerkt Ongesigneerd
Zeer zware persglazen vaas met decor van bloemen en vlinders
Ongebruikt
Binnen Nederland € 6,50

Curt Schlevogt (1869-1959)

Amerikaans Amerikaans Alle items van deze designer (1)

Geplaatst door  pwelboren
7 verkochte items
20
30
20