Romain Malfliet - belfort markt Brugge
IGI - gecertificeerde diamant 0.58 ct E - VVS1
IGI - gecertificeerde diamant 0.62 ct G - VVS2
IGI - gecertificeerde diamant 1.56 ct M - SI2
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Jaartal | 1925 |
Stijl | Art Deco |
Afmetingen | 6.5 x 9.5 x 9.5 cm (h x b x d) |
Gemerkt | Ongemerkt |
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Aan de binnenzijde van de deksel zit een kleine beschadiging zie foto | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.