Dan-maskers komen uit Ivoorkust en Liberia en worden door de Dan-bevolking gebruikt in diverse ceremonies. Deze maskers, vaak gemaakt van hout en soms versierd met schelpen, kralen of metaal, hebben kenmerkende ovale gezichten, smalle ogen en gladde oppervlakken. Ze worden gebruikt in dansen, initiatieriten en sociale ceremonies, waarbij ze de dragers helpen communiceren met de spirituele wereld en de gemeenschap beschermen tegen kwaad.
Te Productbeschrijving: Dan masker.
Afmetingen (hxbxd): 30x17x8 cm.
De staat: In mooie staat lichte gebruikssporen en beschadigingen komen.
Gewicht:
Wordt netjes verpakt verzonden.
Voor verdere informatie zie foto's, zijn een onderdeel van de omschrijving.
Voor verdere vragen, neem contact op.