Dietz Edzard - Ets: Naakt - Verkocht

Dietz Edzard - Ets: Naakt kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Dietz Edzard - Ets: Naakt kopen? Bied vanaf 45!Dietz Edzard - Ets: Naakt kopen? Bied vanaf 45!Dietz Edzard - Ets: Naakt kopen? Bied vanaf 45!Dietz Edzard - Ets: Naakt kopen? Bied vanaf 45!
  • Dietz Edzard (1893-1963)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1920
Techniek Ets
Stijl Klassiek
Onderwerp Naakt
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 37.5 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 14/20
Ets van Dietz Edzard. Nummer: 14/20. "Naakt". Afmetingen blad: H37,5 x b28 cm. Afmetingen voorstelling: H3,5 x b23,5cm. Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd en gedateerd ('20) door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Dietz Edzard was de zoon van de Bremen-advocaat Conrad Edzard (* 1858, † 1930). Hij studeerde vanaf 1911 bij Max Beckmann in Berlijn en werkte vervolgens in Nederland. In 1927 ging hij naar Frankrijk in de Provence . In 1929 werden zijn werken tentoongesteld in de Jeu de Paume , een verzameling impressionistische kunst in Parijs. In 1930 keerde hij terug naar Berlijn, maar ging later naar Parijs , waar hij zich vestigde en woonde en exposeerde tot het einde van zijn leven (Galerie Durand-Ruel). Tijdens de Tweede Wereldoorlog bevond hij zich in het internerings- en deportatiekamp Les Milles in Zuid-Frankrijkgeïnterneerd. Zijn werken zijn te vinden in musea in Grenoble , Bremen, Hamburg en Wuppertal , evenals in vele Amerikaanse en Canadese privécollecties, waar hij de meeste van zijn werken verkocht. Zijn onderwerpen: theater, circus, vrouwen en kinderen, dansers, Venetiaanse stillevens, bloemen. De historicus Birgi Neumann-Dietzsch ontdekte tijdens onderzoek dat vijf schilderijen van de schilder werden beschouwd als gedegenereerd en vernietigd onder de nazi's.
De ets is in goede staat. Linksboven zit een vouw in het papier. Zie foto's.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 12,95

Dietz Edzard (1893-1963)

Duits Duits

Geplaatst door  Tokkel
1234 verkochte items
Alle items van deze verkoper (45)
28 cm
37.5 cm