Jan Hoogsteyns - Oranges - stilleven uit 1972
Dillon Boy - Corporations Kill / Mickey mouse graffiti dismaland VS banksy
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Jaartal | 1960 |
Afmetingen | 5 x 16 x 16 cm (h x b x d) |
Gemerkt | Handgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Het item verkeert in een uitstekende staat. Er zijn slechts schuifkrasjes onder de voet aanwezig die nauwelijks zichtbaar zijn. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.