Ed van der Kooy - Man met bril - Verkocht

Ed van der Kooy - Man met bril kopen? Bied vanaf 5!
Grafiek (handgesigneerd)

Ed van der Kooy - Man met bril kopen? Bied vanaf 5!Ed van der Kooy - Man met bril kopen? Bied vanaf 5!Ed van der Kooy - Man met bril kopen? Bied vanaf 5!Ed van der Kooy - Man met bril kopen? Bied vanaf 5!Ed van der Kooy - Man met bril kopen? Bied vanaf 5!Ed van der Kooy - Man met bril kopen? Bied vanaf 5!Ed van der Kooy - Man met bril kopen? Bied vanaf 5!
  • Ed van der Kooy (1956)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1985
Techniek Ets
Stijl Realistisch
Onderwerp Portret
Ingelijst Glasschade
Afmetingen 44.5 x 43 cm (h x b)
Glasschade 61.4 x 61.4 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Een kleuren ets waarbij de verschillende kleuren (rood, geel, blauw en zwart) apart van elkaar, laag voor laag zijn geëtst.
Mooi gemaakte 4 kleuren ets, op geschept papier. Deze 4 kleuren techniek wordt niet heel vaak toegepast. Meestal zijn etsen in 1 kleur vervaardigd. De lijst is van aluminium met glas. Het glas van de lijst heeft schade. De ets kan eventueel zonder lijst worden verkocht. Het werk is bij de kunstenaar gekocht.
De lijst heeft een barst van ongeveer 10 cm links in de hoek (zie foto). Het kunstwerk is verder onbeschadigd en nog prachtig van kleur.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ijsselstein, Nederland

Ed van der Kooy (1956)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  MoniquevZeijl
Lid sinds 2020
4 verkochte items
61.4 cm
61.4 cm
43 cm
44.5 cm