14k rosé gouden collier - 45 cm lang
Marlies Noordkamp-Drummen - 16 bronzen beeldjes, beroepen
Antiquarisch boek - Requerdo de Sevilla Almela Fotografo
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Een tekening van de beeldend kunstenaar Edmond van de Weijer uit 1980.
Edmond van de Weijer, geboren in Amsterdam in 1946, overleden in Varsseveld in 2010.
Schilder en tekenaar.
OPLEIDING: De Gerrit Rietveldacademie te Amsterdam en Ateliers ’63 te Haarlem.
Werkzaam geweest in Amsterdam (Stadsdeel Westerpark) en de laatste jaren van zijn leven in Varsseveld (De Achterhoek).
STIJL: :”Lyrisch en lichtvoetig, figuratief tot op de rand van abstractie”.
ONDERWERPEN: “Van alledaags tot dromerig, terwijl hij vaak ook iets van humor of erotiek in zijn doeken verwerkt”.
“Werken van Edmond van de Weijer lijken op het eerste gezicht abstract, maar bij nadere beschouwing is er altijd iets herkenbaars op het doek. Dat kan zijn een onderdeel van een vrouw, interieur, of een landschap. Er is altijd gebruik gemaakt van veel kleur en ferme penseelstreken.
Ieder werk is een voorstelling, beeldverhaal op zich en kan niet vluchtig worden bekeken”.
Titel: “Tekening II”.
Kunstenaar: Edmond van de Weijer.
Techniek: Tekening op papier.
Jaartal: 1980.
Afmetingen: Lijst, 62 x 44 cm (b x h).
Afbeelding, 40 x 35 cm (b x h).
Ingelijst: Ja, in een houten lijst met passe-partout en glasplaat. Ingelijst door lijstenmakerij Artiscienti in Amsterdam.
Gesigneerd: Rechtsonder. Op de achterkant staat informatie van de BKB over dit werk en de kunstenaar.
Conditie: De tekening is in goede staat. De houten lijst heeft slijtplekjes.
Zie ook de 6 foto’s.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,05 euro.
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.