Ank Overweel - Ank Overweel – Portret
Harry Langdon - "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005
Hilo Chen - "Sunbathers on the Roof" 1981 - Editie 30 AP - met de hand gesigneerd en genummerd
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 2023 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 29 x 31 cm (h x b) |
Incl. lijst | 40 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||
Perfect | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.