Andrej Jakab - Driehoekig object van glas, Nautilus
Brons - Bronzen beeld van koppel met hoeden
Heinz Henges - Beeld van zandsteen: "Twee gezichten"
Klaas Gubbels - ijzeren beeld - 2021
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1967 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 42 x 35 cm (h x b) |
Incl. lijst | 71 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 10/190 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Goed
Werk is in goede staat
Werk heeft linksonder een water vlek, in het werk is het niet te zien, op het witte wel, zie foto’s voor een goede indruk. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.