Ada Breedveld - Acryl op doek: Paarse vrouw met vis - 1993
Jochum Bakker - gemengde techniek op doek (In prijs verlaagd!)
Ada Breedveld - Acryl op doek: Holly tulp - 1991(Groot werk, sterk afgeprijsd, laatste keer!)
Leon Adriaans - olieverf op doek: vlinder - 1988 (gemaakt voor vrouw en dochter)
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1947 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Hardboard |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 35 x 30 cm (h x b) |
Incl. lijst | 42 x 37 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leerdam, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.