Espen Hagen - Schaal: 1 : Ei, Galerie “Magenta” Nijmegen

Espen Hagen - Schaal: 1 : Ei, Galerie “Magenta” Nijmegen kopen? Bied vanaf 500!
Espen Hagen - Schaal: 1 : Ei, Galerie “Magenta” Nijmegen kopen? Bied vanaf 500!Espen Hagen - Schaal: 1 : Ei, Galerie “Magenta” Nijmegen kopen? Bied vanaf 500!Espen Hagen - Schaal: 1 : Ei, Galerie “Magenta” Nijmegen kopen? Bied vanaf 500!Espen Hagen - Schaal: 1 : Ei, Galerie “Magenta” Nijmegen kopen? Bied vanaf 500!Espen Hagen - Schaal: 1 : Ei, Galerie “Magenta” Nijmegen kopen? Bied vanaf 500!Espen Hagen - Schaal: 1 : Ei, Galerie “Magenta” Nijmegen kopen? Bied vanaf 500!Espen Hagen - Schaal: 1 : Ei, Galerie “Magenta” Nijmegen kopen? Bied vanaf 500!Espen Hagen - Schaal: 1 : Ei, Galerie “Magenta” Nijmegen kopen? Bied vanaf 500!Espen Hagen - Schaal: 1 : Ei, Galerie “Magenta” Nijmegen kopen? Bied vanaf 500!Espen Hagen - Schaal: 1 : Ei, Galerie “Magenta” Nijmegen kopen? Bied vanaf 500!Espen Hagen - Schaal: 1 : Ei, Galerie “Magenta” Nijmegen kopen? Bied vanaf 500!Espen Hagen - Schaal: 1 : Ei, Galerie “Magenta” Nijmegen kopen? Bied vanaf 500!Espen Hagen - Schaal: 1 : Ei, Galerie “Magenta” Nijmegen kopen? Bied vanaf 500!Espen Hagen - Schaal: 1 : Ei, Galerie “Magenta” Nijmegen kopen? Bied vanaf 500!Espen Hagen - Schaal: 1 : Ei, Galerie “Magenta” Nijmegen kopen? Bied vanaf 500!Espen Hagen - Schaal: 1 : Ei, Galerie “Magenta” Nijmegen kopen? Bied vanaf 500!
  • Espen Hagen (1964-2008)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1995
Techniek Ets
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 28 x 21 cm (h x b)
Incl. lijst 33 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 20
Beschrijving:

Zoldervondst van 19 etsen uitgave Galerie Magenta "schaal EI:19". Zo'n 25 jaar droog bewaard gebleven in een dekenkist op zolder. Betreft druk 16/20.

De originele doos zoals die tijdens deze thematentoonstelling werd uitgebracht maakt deze serie compleet. Enkele keer is een ets van deze serie los aangeboden.  Maar deze set is nog origineel. We zouden deze collectie dan ook graag als serie willen verkopen. Dat deze serie nog compleet is maakt deze ook uniek.

Alle etsen zijn netjes ingelijst achter glas in eikenhouten lijsten. H 33 cm – B 26 cm.

De schaduwen die u op de foto's ziet, komen door de reflectie van het glas. 18 etsen zijn zeer netjes. De Ets van Sven Hoekstra (foto 1) heeft helaas wat vlekken aan de zijkant en onderkant van de ets. Zou met een kleiner passe-Partout of behandeling papier aangepast kunnen worden. De vlek is ontstaan door een verkeerd gebruikte achterzijde bij het inlijsten. Dat is niet bij de andere etsen.

De meeste etsen ziet u op de foto's. De kunstveiling laat helaas maar toe, om 16 foto's te plaatsen. Hierdoor missen er enkele etsen op de foto's.

De kunstenaars zijn:

Liesbeth Bijwaard
Loek Hambeukers
Huib Noorlander
Olof Baltus
Ad Groot
Thomas Onibeit
Jens Bommezij
Bonnie Willems
Sven Hoekstra
H.J. Kamerbeek
Brecht
Sjoerd Buisman
Anton Vrede
Huub Kortekaas
Espen Greger Hagen
Klaus van de Locht
Robert Terwindt
David Kouwenaar
Charlotte le Fevre

Etsdrukker is Noa Swaanswijk en dochter van de kunstenaar Lucebert (1924-1994)

Gelieve de werken vanwege de 19 lijsten ophalen. Het eventueel versturen van de werken in overleg.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Sevenum, Nederland

Espen Hagen (1964-2008)

Nederlands NederlandsNoors Noors Alle items van deze kunstenaar (12)

Geplaatst door  Aventyr
Lid sinds 2024
2 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
26 cm
33 cm
21 cm
28 cm