Ewald Spieker - Zeldzame en grote gemengde techniek van deze typograaf en beeldend kunstenaar - Verkocht

Ewald Spieker - Zeldzame en grote gemengde techniek van deze typograaf en beeldend kunstenaar kopen? Bied vanaf 90!

Ewald Spieker - Zeldzame en grote gemengde techniek van deze typograaf en beeldend kunstenaar kopen? Bied vanaf 90!Ewald Spieker - Zeldzame en grote gemengde techniek van deze typograaf en beeldend kunstenaar kopen? Bied vanaf 90!Ewald Spieker - Zeldzame en grote gemengde techniek van deze typograaf en beeldend kunstenaar kopen? Bied vanaf 90!Ewald Spieker - Zeldzame en grote gemengde techniek van deze typograaf en beeldend kunstenaar kopen? Bied vanaf 90!Ewald Spieker - Zeldzame en grote gemengde techniek van deze typograaf en beeldend kunstenaar kopen? Bied vanaf 90!Ewald Spieker - Zeldzame en grote gemengde techniek van deze typograaf en beeldend kunstenaar kopen? Bied vanaf 90!Ewald Spieker - Zeldzame en grote gemengde techniek van deze typograaf en beeldend kunstenaar kopen? Bied vanaf 90!
  • Ewald Spieker (1950)
Type kunstwerk Schilderij
Techniek Gemengde Techniek
Drager Board
Stijl Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 80 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
  • Ewald Spieker (Amsterdam, 31 augustus 1950) is een Nederlands typograaf en beeldend kunstenaar. Hij heeft ook gewerkt onder het pseudoniem Lionel Prent. In 2003 verscheen het boek Letterlust, waarvoor Ewald Spieker de letterobjecten maakte en Kees van Kooten de teksten schreef.

Levensloop
Spieker woonde tot zijn negende in Amsterdam en woonde daarna in Leeuwarden en Groningen. Op negentienjarige leeftijd keerde hij terug naar Amsterdam om daar een studie te beginnen aan de Gerrit Rietveld Academie. In 1970 volgde hij de opleiding op de afdeling grafisch ontwerpen en kreeg daar les van Duitse kunstenaar Josua Reichert. In 1974 voltooide hij zijn opleiding in typografie, fotografie en ontwerpen. In dat jaar vond hij ook het atelier om te werken in het hart van Amsterdam. In 1985 werd hij docent aan de Gerrit Rietveld Academie. Hij is de leraar van Erik Kriek.
In de jaren tachtig van de twintigste eeuw vormden Spieker, Rudi Albert Broens (1947-; pseudoniem: Rupi Broth) en Pierre Roth het driemanschap De Literaire Loodgieters dat bibliofiele gelegenheidsuitgaven verzorgde in een beperkte oplage. De Literaire Loodgieters hebben o.a. werk uitgegeven van Simon Carmiggelt, Vic van de Reijt, Willem Frederik Hermans, Willem van Malsen, Sal Santen en Godfried Bomans.

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00

Ewald Spieker (1950)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Artpointamsterdam
4135 verkochte items
Alle items (114)
65 cm
80 cm