Jean Ruiter - Stokkenspel (Japan) - C-print - ingelijst
Sam Francis - Abstracte compositie, 1980 - gelimiteerde oplage van 150 - genummerd
Bert Witte - I am not your negro!
Type kunstwerk | Varia |
Periode | 2000 t/m Heden |
Ten behoeve van restauratie gebouw Haagse Kunstkring
Medailleur: Frank Letterie (1931)
Titel: Louis Couperus (1863-1923) De Berg van Licht,
J.C. Bloem 91887-1966), De Gelatene en
Martinus Nijhoff (1894-1953), Satyr en Christofoor
Brons Ø 66-70 mm, 1977
Complete set in originele verpakking.