Ada Breedveld - Zeefdruk. Titel, "Violiste".
Otto Heinrich Strohmeyer - 2 litho's naar de “Slave Dance” en “Humoresque” 1919 Handgesigneerd
Helen Nieuwendijk - Acryl op paneel, Zonder titel - Ingelijst
Jan Strube - Handdruk: "Noord - Holland"
Type kunstwerk | Multimedia |
Jaartal | 2001 |
Techniek | Overig |
Afmetingen | 19 x 14 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.