Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, gesigneerd
Willem Paerels - Stedelijk landschap
Han van Hagen - Imbos (Nationaal Park Veluwezoom) - ets 1989
Corneille - Ouverture sur L’ete
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1937 |
Techniek | Ets |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 13 x 17.5 cm (h x b) |
Passe-partout | 21 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Prent op leeftijd, indruk is goed, papier is egaal wat verkleurd. Er zit buiten de indruk om wat ouderdom sporen. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.