Alfons Blomme - Onder de Rialto-brug in Venetië
Max Ernst - ‘Na mij.’ Origineel-Farblithografie 1971 Spies/Leppien Nr
14k rood gouden collier met hanger met robijn en diamant 0.80 ct - 45 cm
18k wit gouden ring met roos geslepen diamant 0.20 ct - rm 16.75
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Offset |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 21 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.