Leentje Linders - Kleurenets, Apollo Thirteen 2 - Ingelijst
Jef Diederen - Mooi hoofd, litho
Jan van Rijsewijk - Den Haag Gevangenpoort
Marius Janssen - Rotterdam Vlaggeman
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1970 |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 88 x 88 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Obbicht, Nederland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.