Ina van Toor - Bloemen (2e Blauwe Verschuiving) 1993
Virginie Waltenberger - violet
Sam Dillemans - Vrouwenportret
Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk VROUW in GOUD Handgesigneerd.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gabriel Godard
1933 Delouze / France
Bloemenvaas
kleurlithografie
handgesigneerd en genummerd
beeld in goede staat , blad aan de bovenkant wat lichte kreukels,
door plaatsen van een passepartout niet zichtbar
afmetingen blad 56 x 75 cm
afmetingen beeld 50,0 x 62,0 xm
verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL. ) zijn voor de koper
verzendkosten Belgie en Europa 1 zijn Euro 15,00